Novinky 2013

29.12.2013 12:06

  

29.12.2013 12:00

Poslední letošní závody agility, resp. dvojzkoušky s Jumpingem, se nám příliš nevydařily - Fleur dlouho neběhala a chvílema to vypadalo, že tentokrát zapomněla mozeček doma. No a panička taky zrovna neexcelovala ;-), takže z toho byla jen jedna doběhnutá zkouška A3, a to ještě s odmítnutím. Snad se nám v příštím roce povede v agility lépe než letos, kdy to opravdu nestálo za nic.

16.12.2013 22:33

V uplynulém týdnu, konkrétně 11. prosince, nás potkala jedna radikální změna - naše smečka se rozrostla o téměř čtyřměsíční fenku border staffa, tedy křížence border kolie a stafordšírského bulteriéra. Více najdete TADY.

15.12.2013 22:12

Uplynulý víkend jsme s Dafinkou strávily na intenzivním tréninku agility u Jitky Marouškové. Moc se nám to líbilo! Pár fotek a také video z jedné sekvence najdete TADY.

12.12.2013 21:19

Jak panička na výstavě slíbila, tak také udělala - Dafinku dnes nechala ostříhat do moderního střihu, a nutno říct, že to jejímu vzhledu opravdu hodně prospělo! Najednou vypadá jako docela normálně velký trpasličí pudl... jen nafotit se to ještě moc nepovedlo, protože Dafinka jako obvykle odmítá pózovat.

01.12.2013 17:46

V sobotu 30.11. jsme si daly v Dobřichovicích sraz s Dafinčinou sestřičkou Bety (původně Brendou). Je ze stejného vrhu a panička se tenkrát hodně rozmýšlela, jestli si má vzít ji nebo Dafinku. Dafinčin jemný čumáček to ale nakonec vyhrál :-). Betynka je jen o pár centimetrů větší než Dafi, avšak protože byla právě zarostlá (před stříháním na výstavu), vypadá na fotkách velká. No a doplnila nás ještě jedna sestřička, a to Corča, která je z dalšího vrhu, ale jinak po stejných rodičích. Také Flérinka, která je prateta všech uvedených holčiček, na tomto setkání nemohla chybět. Pár fotek černých holčiček najdete TADY.

16.11.2013 19:26

Dnes jsme si zajely do severních Čech na agiliťácké dvojzkoušky, ze kterých se (díky nízkému počtu přihlášených trojkařů a dobré organizaci) vyvinuly dokonce trojzkoušky. Naše skóre bohužel opět nebylo slavné - s Fleur jsme utržily dva DISky a jednou třetí místo, ale s chybou ve slalomu. Holt bez tréninku to není nic moc. Essinka nezávodila, panička uvažuje o tom, že už ji nechá provozovat jen sporty, kde nemusí skákat tak vysoko. Uvidíme...

05.11.2013 21:22

Minulý víkend absolvovala Dafinka svou první a zároveň také poslední výstavu, protože tato aktivita ji zjevně vůbec nebaví, a paničku taky moc ne. Nic na tom nemění ani fakt, že Dafinka dostala po oba dva dny (od dvou různých rozhodčích) známku Výborná 2. Pár našich fotek můžete vidět ZDE.

29.10.2013 20:55

Po sobotním tréninku agility u Petry Hamšíkové, kterého se zúčastnili oba pudlíci, jsme v neděli vyrazily do Kralup na další coursing. V krásném slunečném dni se chrtům běhalo skvěle a Essinka si to moc užila, i když byla tentokrát "až" druhá (ze tří fen dlouhosrstého vipeta).

14.10.2013 21:17

Máme za sebou poslední flyballový turnaj této sezóny - obě moje holčičky (samozřejmě jen ty zletilé, Dafi je na závodění v družstvu ještě mladá) závodily tentokrát za družstvo NIMBUS Hop Trop, které obsadilo pěkné 3. místo v 6. divizi :-). Ještě víc potěšující bylo, že se Essie konečně dostala se svými časy opět pod 5 sekund - nejlepší čas, kterého dosáhla, byl 4,74 s. Určitě na tom má podíl i její "trenérka" Dafi, která ji každý den pořádně prohání... více na sestříhaném videu z jejich honiček, které najdete TADY.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>
Vítejte na stránkách věnovaných mým pejskům a sportům, které spolu provozujeme.
Snad se vám tu bude líbit   :-).